Dobry deň. Chcel by som sa len vyjadriť k prebiehajúcej ankete - Čo by sme mali skôr opraviť, dokonciť.

Ja súhlasím zatiaľ s väčšinou občanov že najskôr tie komunikácie. Proste tie využivame úplne všetci bez výnimky. A aby sme v 21. storocí nemoholi prísť niekam bez toho, že by som bol po kolená od blata si myslím, že je pod úroveň. Ale osobne mám trpezlivosť lebo je pravda, že kanalizáciu bolo potrebné dobudovat. Ale verím, že to je už posledný zásah do komunikácii. Konečne po 10tich rokoch od začiatku budovania plynovodu by sme sa mohli dočkat rekonštrukcie komunikácií. No...sice rekonštruovať sa dá len to čo je, ale tomuto sa nedá povedať že je to cesta. To skôr chodíme po záhone. Verím, že pri projekte kanalizácie bolo počítané aj s konečnou úpravou ciest. Lebo je to katastrofa a to pouzivam este mierne slovo. Verím, že sa prejdem konečne po normálnej ceste.

Ďalej čo sa týka ľudových zábav. Som veľmi rád a vďačný že sa najde niekto, kto sa snaží aby tu bolo aspoň trošku zábavy. No ale kto nič nerobí nič nepokazí....však? Je trošku divné, keď nieje čo piť chvíľu po začatí zábavy a kapela hrá 5 minút a keď sa každý už rozbehne tak si dajú pol hodinu pauzu. No vyzerá to ako by za málo penazí málo muziky. To nieje kritika. To je len malá rada, co by sa dalo zlepšiť aby sme to tu mali fakt na úrovni.

Ďalej čo sa týka námestia. Áno súhlasim, že by sme s tým mali niečo robiť, lebo je hanba, že taká veľká obec ako je Raková nemá kde umiestniť napr. kolotoče a iné atrakcie. Chodím dosť po slovensku ale toto asi len my nemáme doriešené. Na druhej strane chcem poďakovať za tohoročné hody.... Len tak ďalej!!!!!!!  Konečne to bola nejaká zmena, oživenie v ktorom treba pokračovať.

Čo sa týka životného prostredia.... Na jednej strane stále hovoríme o jeho ochrane, obnove a neviem čo všetkom. A na strane druhej sa tu napr. vyrezáva všetko čo sa len dá a fakt aj to čo by sa nemuselo to ma mrzí. A nad tým by sme sa mali zamyslieť a vy ako obec nepovoľovať všetko bez hlavo, ale najprv sa presvedčiť o čo ide, až potom rozhodnúť.

Veľa šťastia v ďalsej práci a nech sa Vám všetkým rakovanom dobre darí, aby sme to niekam dotiahli a mohli hrdo povedať JA SOM Z RAKOVEJ! ĎAKUJEM.