×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/rakova.sk/web/images/administrator_1/posedenie_s_dchodcami
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/administrator_1/posedenie_s_dchodcami

V nedeľu 21.11.2010 - Obecný úrad a OKVS Raková zorganizovali príjemné kultúrno - zábavné posedenie s občerstvením pre našich seniorov a dôchodcov. O bohatý program sa postarali: Folklórna skupina Capkovci zo Skalitého a Folklórna skupina Rakovanka. Prítomných pobavilo i vystúpenie ľudového rozprávača Štefana Hruštinca.
Svoje babičky a dedkov prišli potešiť i deti z Materskej školy Raková Fojstvo, z Materskej školy Korcháň, mažoretky a detský folklórny súbor z Centra voľného času v Rakovej. O zábavu nebola núdza ani pri vystúpení hudobnej skupiny Relax.
Sme radi, že sme týmto programom spríjemnili nedeľné popoludnie a vzdali úctu našim starším spoluobčanom pookrianím kultúrneho ducha v kruhu svojich rovesníkov a priateľov a popri tom aspoň nachvíľku zabudli na bežné starosti. Všekým prajeme veľa zdravia a elánu do ďalších rokov. 

Kolektív spoluorganizátorov
Z akcie vám ponúkame fotogalériu najdôležitejších momentov

{gallery}administrator_1/posedenie_s_dchodcami{/gallery}