DSC 0212

Prázdniny nám už zaklopali na dvere. Deti z Rakovej ich privítali hneď prvú prázdninovú nedeľu na Námestí Jána Palárika v Rakovej.

Slniečko bolo síce skúpe na svoje lúče, no deti sa nedali odradiť. Program bol naozaj bohatý. Na začiatok si deti mohli pozrieť rozprávku o čertíkovi Luciusovi, ktorú im zahralo bábkové divadielko Lienka. So zatajeným dychom deti sledovali i vystúpenie nádherných bielych psíkov zo skupiny K-7 psovodi záchranári SR. Psíkov si deti mohli pohladkať i zadávať im rôzne povely.
Smiech a radosť na tvárach detí vyvolali šašice Vendelína a Valentína, ktoré deťom predviedli rôzne zábavné hry. Deti si mohli poskákať na nafukovacom hrade, zastrieľať lukom, nafúkať balón či sa dať namaľovať tvár. Program spríjemnili svojim vystúpením speváčky Simonka Mária Halvoníková, Michaela Martykanová a skupina Six Foxes. Na záver programu si rodičia s deťmi pozreli letné kino - českú rozprávku s názvom Kováč z Podlesia. Prázdniny sú teda v plnom prúde, už ostáva iba vychutnať si obdobie voľna, tepla, nádherných zážitkov i leňošenia.