elektrina obr

 

Stredoslovenská energetika - distribúcia a.s oznamuje svojim zákazníkom, že z dôvodu plánovanej údržby na elektrických zariadeniach dôjde k prerušeniu dodávky elektrickej energie v niektorých lokalitách obce Raková:

pdfZoznam odberných miest 13.6.2019

Kompostér

Oznamujeme všetkým občanom že v sobotu, 15.júna 2019 sa začne s distribúciou kompostérov do domácnosti. V rámci projektu na zníženie komunálneho odpadu získa každá domácnosť  jeden kompostér a to bezplatne.

den matiek 4

                 „Mama, ďakujem Ti za to , že som...“ ,         zaznelo v sále kultúrneho domu na slávnosti Dňa matiek v nedeľu 5. mája 2019. V úvode slávnostného programu mamičky i staré mamy privítal starosta obce Raková Mgr. Anton Heglas a poďakoval mamičkám za ich starostlivosť a lásku.

Srdečné blahoželania pripojili aj naše deti a „uvili“ pre svoje mamičky i staré mamy krásnu kyticu plnú ľudových piesní, riekaniek, básní a tančekov. Mamičkám sa predstavili deti z Centra voľného času Raková - detský folklórny súbor Púpavienky , krúžok Škola tanca a pohybu a Tanečný krúžok , ktorý pôsobí v Cirkevnej základnej škole Jána Palárika. Pozdraviť mamičky prišli aj naši najmenší z detského súboru Rakovanček z Materskej školy Fojstvo. Svoj talent v recitácii i v hre na saxofón predviedla Sandra Paláriková zo Základnej školy Milana Mravca. Nezaháľali ani ostatné deti a pre mamičky pripravili darčeky – ručne vyrobenú šálku z papiera, v ktorej bolo vrecúško s čajíkom.
Milé mamičky i staré mamy za všetko vám ďakujeme!

Obec Raková vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa

          Základnej školy , Milana Mravca, Raková 950

Predpokladaný nástup do funkcie je od 01.07.2019.

Všetky informácie sú dostupné na nasledovnom odkaze:

pdfVýberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Základnej školy, Milana Mravca, Raková 950

Obec Raková vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa

          Materskej školy, korcháň, Raková 1070

Predpokladaný nástup do funkcie je od 01.07.2019.

Všetky informácie sú dostupné na nasledovnom odkaze:

pdfVýberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Materskej školy, Korcháň, Raková 1070